购买 SIT1602BI-83-XXN-74.250000T | SIT1602BI-83-XXN-74.250000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-83-XXN-74.250000T
SIT1602BI-83-XXN-74.250000T
SIT1602BI-83-XXN-74.250000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-83-XXN-74.250000T Packaging
Insepction
SIT1602BI-83-XXN-74.250000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-83-XXN-74.250000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-83-XXN-74.250000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-83-XXN-74.250000T?
C318C362F2G5TA7301 C318C362F2G5TA7301 KEMET, CAP CER 3600PF 200V C0G RADIAL, Radial, * 查看
EKZN160ELL152MJ20S EKZN160ELL152MJ20S United Chemi-Con, CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL, Radial, Can, * 查看
LP5996SD-3333 LP5996SD-3333 Texas Instruments, IC REG LIN 3.3V 150/300MA 10SON, 10-WFDFN Exposed Pad, * 查看
hotPT7M7803STEX PT7M7803STEX Diodes Incorporated, IC SUPERVSOR 2.93V SOT23-3, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
RT1206WRD0743RL RT1206WRD0743RL Yageo, RES SMD 43 OHM 0.05% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
MCT06030C1629FP500 MCT06030C1629FP500 Vishay Beyschlag, RES SMD 16.2 OHM 1% 1/8W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
ESQT-125-02-L-D-320 ESQT-125-02-L-D-320 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
PT05SE-20-41S PT05SE-20-41S Amphenol Industrial Operations, CONN PLUG 41POS INLINE SKT, -, * 查看
EMM18DRKS EMM18DRKS Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156, -, * 查看
VI-23R-EX-S VI-23R-EX-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-83-XXN-74.250000T
D# SIT1602BI-83-XXN-74.250000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.25MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-83-XXN-74.250000T)
SIT1602BI-83-XXN-74.250000T
D# 1473-SIT1602BI-83-XXN-74.250000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.2500MHZ H/LV-CMOS