购买 SIT1602BI-83-XXN-37.500000X | SIT1602BI-83-XXN-37.500000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-83-XXN-37.500000X
SIT1602BI-83-XXN-37.500000X
SIT1602BI-83-XXN-37.500000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-83-XXN-37.500000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-83-XXN-37.500000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-83-XXN-37.500000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-83-XXN-37.500000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-83-XXN-37.500000X?
SIT8208AC-GF-28E-6.000000Y SIT8208AC-GF-28E-6.000000Y SiTime, -20 TO 70C, 2520, 10PPM, 2.8V, 6, -, * 查看
S-13R1E14-N4T1U3 S-13R1E14-N4T1U3 SII Semiconductor Corporation, IC REG LINEAR 150MA SC82AB, SC-82A, SOT-343, * 查看
RWR80SR365FSBSL RWR80SR365FSBSL Vishay Dale, RES 0.365 OHM 2W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
CRCW08051K27FKEB CRCW08051K27FKEB Vishay Dale, RES SMD 1.27K OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
CLT-117-02-L-D-P CLT-117-02-L-D-P Samtec Inc., 2MM SOCKET STRIPS, -, * 查看
HR25-9TP-20PC(72) HR25-9TP-20PC(72) Hirose Electric Co Ltd, CONN PLUG HSG MALE 20POS INLINE, -, * 查看
MI-27L-MW MI-27L-MW Vicor Corporation, CONVERT DC/DC 165VIN 28VOUT 100W, Full Brick, * 查看
V375C48T75BG3 V375C48T75BG3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W, Quarter Brick, * 查看
XC6216D652PR-G XC6216D652PR-G Torex Semiconductor Ltd, 28V INPUT VOLTAGE REGULATOR, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-83-XXN-37.500000X
D# SIT1602BI-83-XXN-37.500000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 37.5MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-83-XXN-37.500000X)
SIT1602BI-83-XXN-37.500000X
D# 1473-SIT1602BI-83-XXN-37.500000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 37.5000MHZ H/LV-CMOS