购买 SIT1602BI-83-33S-74.176000X | SIT1602BI-83-33S-74.176000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-83-33S-74.176000X
SIT1602BI-83-33S-74.176000X
SIT1602BI-83-33S-74.176000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 7
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-83-33S-74.176000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-83-33S-74.176000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-83-33S-74.176000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-83-33S-74.176000X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-83-33S-74.176000X?
501CBA-ACAF 501CBA-ACAF Silicon Labs, OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS 30PPM, 4-SMD, No Lead, * 查看
353LB5A384R 353LB5A384R CTS-Frequency Controls, OSC SMD HCMOS VCXO 38.4MHZ 3.3V, 6-SMD, No Lead, * 查看
SIT1602BC-73-18E-48.000000G SIT1602BC-73-18E-48.000000G SiTime, -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 1.8V, 4, -, * 查看
2220Y0160684MDR 2220Y0160684MDR Knowles Syfer, CAP CER 0.68UF 16V X7R 2220, 2220 (5750 Metric), * 查看
1210Y0255P60CCT 1210Y0255P60CCT Knowles Syfer, CAP CER 5.6PF 25V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
C0603C160J1GAC7867 C0603C160J1GAC7867 KEMET, CAP CER 16PF 100V NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
B43540A5107M7 B43540A5107M7 EPCOS (TDK), CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
MBR8080 MBR8080 GeneSiC Semiconductor, DIODE SCHOTTKY 80V 80A DO5, DO-203AB, DO-5, Stud, * 查看
X9116WS8IZ-2.7 X9116WS8IZ-2.7 Intersil, IC XDCP 16-TAP 10K CMOS 8-SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
2700171 2700171 Dialight, PMI EDGE LIGHT CONVEX RED TRANSL, -, * 查看
77063511P 77063511P CTS Resistor Products, RES ARRAY 3 RES 510 OHM 6SIP, 6-SIP, * 查看
534467-1 534467-1 TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine, HDI SR50 RECP ASSY 2ROW 128POS, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-83-33S-74.176000X
D# SIT1602BI-83-33S-74.176000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.176MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-83-33S-74.176000X)
SIT1602BI-83-33S-74.176000X
D# 1473-SIT1602BI-83-33S-74.176000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.1760MHZ H/LV-CMOS