购买 SIT1602BI-83-33S-33.333000X | SIT1602BI-83-33S-33.333000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-83-33S-33.333000X
SIT1602BI-83-33S-33.333000X
SIT1602BI-83-33S-33.333000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-83-33S-33.333000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-83-33S-33.333000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-83-33S-33.333000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-83-33S-33.333000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-83-33S-33.333000X?
SIT8208AI-G3-28E-40.500000T SIT8208AI-G3-28E-40.500000T SiTime, -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.8V, 4, -, * 查看
F339MX236831JD02G0 F339MX236831JD02G0 Vishay BC Components, CAP FILM 0.068UF 5% 630VDC RAD, Radial, * 查看
hot1825GC103KAT1A 1825GC103KAT1A AVX Corporation, CAP CER 10000PF 2KV X7R 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
SST38VF6403B-70-5I-EKE SST38VF6403B-70-5I-EKE Microchip Technology, IC FLASH 64MBIT 70NS 48TSOP, 48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width), * 查看
BZW04-70HR0G BZW04-70HR0G TSC America Inc., DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 400W, DO-204AL, DO-41, Axial, * 查看
LMLB1-1RLS4-52-90.0-A1-01-V LMLB1-1RLS4-52-90.0-A1-01-V Sensata Technologies/Airpax, CIR BRKR MAG-HYDR 90A LEVER, -, * 查看
B57234S0100M000 B57234S0100M000 EPCOS (TDK), NTC THERMISTOR 10 OHM 20%, -, * 查看
RCWE1020R220FKEA RCWE1020R220FKEA Vishay Dale, RES SMD 0.22 OHM 2W 2010 WIDE, Wide 2010 (5025 Metric), 1020, * 查看
FH33-14S-0.5SH(10) FH33-14S-0.5SH(10) Hirose Electric Co Ltd, CONN FFC BOTTOM 14POS 0.50MM R/A, -, * 查看
D38999/26KJ19SN-LC D38999/26KJ19SN-LC Souriau, CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE, -, * 查看
RCC28DCST RCC28DCST Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-83-33S-33.333000X
D# SIT1602BI-83-33S-33.333000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.333MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-83-33S-33.333000X)
SIT1602BI-83-33S-33.333000X
D# 1473-SIT1602BI-83-33S-33.333000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3330MHZ H/LV-CMOS