购买 SIT1602BI-83-33N-40.500000T | SIT1602BI-83-33N-40.500000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-83-33N-40.500000T
SIT1602BI-83-33N-40.500000T
SIT1602BI-83-33N-40.500000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 4
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-83-33N-40.500000T Packaging
Insepction
SIT1602BI-83-33N-40.500000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-83-33N-40.500000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-83-33N-40.500000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-83-33N-40.500000T?
ECS-250-10-37Q-ES-TR ECS-250-10-37Q-ES-TR ECS Inc., CRYSTAL 25.000MHZ 10PF SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
C1210X823J8JACAUTO C1210X823J8JACAUTO KEMET, CAP CER 1210 82NF 10V U2J 5%, -, * 查看
EMK107B7474KAHT EMK107B7474KAHT Taiyo Yuden, CAP CER 0.47UF 16V X7R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
CEG6-1REC4-52-15.0-01 CEG6-1REC4-52-15.0-01 Sensata Technologies/Airpax, CIRCUIT BRKR MAG-HYDR LEVER 15A, -, * 查看
1393806-6 1393806-6 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays, RELAY GEN PURP, -, * 查看
RN65C2150BRSL RN65C2150BRSL Vishay Dale, RES 215 OHM 1/2W .1% AXIAL, Axial, * 查看
RN65C5973DRSL RN65C5973DRSL Vishay Dale, RES 597K OHM 1/2W .5% AXIAL, Axial, * 查看
9T12062A3481BAHFT 9T12062A3481BAHFT Yageo, RES SMD 3.48K OHM 0.1% 1/8W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RC1206FR-072RL RC1206FR-072RL Yageo, RES SMD 2 OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
10-89-2481 10-89-2481 Molex Connector Corporation, CONN HEADER 48POS .100 VERT GOLD, -, * 查看
6-440054-4 6-440054-4 TE Connectivity AMP Connectors, CONN HEADER 4POS 2MM VERT T/H, -, * 查看
D38999/24MG75PN D38999/24MG75PN Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 4POS GOLD CRIMP, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-83-33N-40.500000T
D# SIT1602BI-83-33N-40.500000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 40.5MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-83-33N-40.500000T)
SIT1602BI-83-33N-40.500000T
D# 1473-SIT1602BI-83-33N-40.500000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 40.5000MHZ H/LV-CMOS