购买 SIT1602BI-83-33N-38.400000X | SIT1602BI-83-33N-38.400000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-83-33N-38.400000X
SIT1602BI-83-33N-38.400000X
SIT1602BI-83-33N-38.400000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-83-33N-38.400000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-83-33N-38.400000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-83-33N-38.400000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-83-33N-38.400000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-83-33N-38.400000X?
SIT1602BI-12-30E-33.330000E SIT1602BI-12-30E-33.330000E SiTime, -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.0V, 3, -, * 查看
hotT491B475M016AS T491B475M016AS KEMET, CAP TANT 4.7UF 16V 20% 1411, 1411 (3528 Metric), * 查看
C317C479C3G5TA7301 C317C479C3G5TA7301 KEMET, CAP CER 4.7PF 25V C0G RADIAL, Radial, * 查看
hotZL50018GAC ZL50018GAC Microsemi Corporation, IC TDM SWITCH 2K-CH ENH 256BGA, 256-BGA, * 查看
CDEIR8D38FNP-180NC CDEIR8D38FNP-180NC Sumida America Components Inc., FIXED IND 18UH 2.3A 83.1 MOHM, Nonstandard, * 查看
RSA22DTAH RSA22DTAH Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125, -, * 查看
VE-2VL-CX-F4 VE-2VL-CX-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-83-33N-38.400000X
D# SIT1602BI-83-33N-38.400000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 38.4MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-83-33N-38.400000X)
SIT1602BI-83-33N-38.400000X
D# 1473-SIT1602BI-83-33N-38.400000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS