购买 SIT1602BI-83-33E-66.666000T | SIT1602BI-83-33E-66.666000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-83-33E-66.666000T
SIT1602BI-83-33E-66.666000T
SIT1602BI-83-33E-66.666000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-83-33E-66.666000T Packaging
Insepction
SIT1602BI-83-33E-66.666000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-83-33E-66.666000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-83-33E-66.666000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-83-33E-66.666000T?
SIT8208AI-83-28E-4.096000T SIT8208AI-83-28E-4.096000T SiTime, -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.8V, 4, -, * 查看
SIT1602BC-13-28N-48.000000D SIT1602BC-13-28N-48.000000D SiTime, -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 2.8V, 4, -, * 查看
9C30000198 9C30000198 TXC CORPORATION, CRYSTAL 30MHZ 12PF SMD, HC49/US, * 查看
CWR26KC106KCGZPR CWR26KC106KCGZPR Vishay Sprague, CAP TANT 10UF 10% 25V 2711, 2711 (6728 Metric), * 查看
3352E-1-253 3352E-1-253 Bourns Inc., POT 25K OHM THUMBWHEEL CERM ST, -, * 查看
56-741-011 56-741-011 API Technologies Corp, CONN D-SUB PLUG 50P STR SLDR CUP, -, * 查看
D38999/24JG35HA D38999/24JG35HA TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT 79POS JAM NUT W/PINS, -, * 查看
JBXEA2G18FWSDS JBXEA2G18FWSDS Souriau, CONN RCPT 18POS PNL MNT SKT, -, * 查看
DJT10F11-99BN DJT10F11-99BN TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG FMALE 7POS PNL MT, -, * 查看
XC9236B1MDMR-G XC9236B1MDMR-G Torex Semiconductor Ltd, 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-83-33E-66.666000T
D# SIT1602BI-83-33E-66.666000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.666MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-83-33E-66.666000T)
SIT1602BI-83-33E-66.666000T
D# 1473-SIT1602BI-83-33E-66.666000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6660MHZ H/LV-CMOS