购买 SIT1602BI-83-33E-33.300000T | SIT1602BI-83-33E-33.300000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-83-33E-33.300000T
SIT1602BI-83-33E-33.300000T
SIT1602BI-83-33E-33.300000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-83-33E-33.300000T Packaging
Insepction
SIT1602BI-83-33E-33.300000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-83-33E-33.300000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-83-33E-33.300000T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-83-33E-33.300000T?
IRFSL3307ZPBF IRFSL3307ZPBF Infineon Technologies, MOSFET N-CH 75V 120A TO-262, TO-262-3 Long Leads, I2Pak, TO-262AA, * 查看
BZX79-C39,143 BZX79-C39,143 Nexperia USA Inc., DIODE ZENER 39V 400MW ALF2, DO-204AH, DO-35, Axial, * 查看
hotMAX1898EUB41+T MAX1898EUB41+T Maxim Integrated, IC CHARGER LI+ SNGL 10-UMAX, 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
CRCW201056K0JNEFHP CRCW201056K0JNEFHP Vishay Dale, RES SMD 56K OHM 5% 1W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
PT06J-14-19S PT06J-14-19S Amphenol Industrial Operations, CONN PLUG 19POS INLINE SKT, -, * 查看
D38999/26WG39PN D38999/26WG39PN TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG 39POS STRGHT W/PINS, -, * 查看
HI5960IAZ-T HI5960IAZ-T Renesas Electronics America, CONV D/A 14BIT 130MSPS 28-TSSOP, 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-83-33E-33.300000T
D# SIT1602BI-83-33E-33.300000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-83-33E-33.300000T)
SIT1602BI-83-33E-33.300000T
D# 1473-SIT1602BI-83-33E-33.300000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3000MHZ H/LV-CMOS