购买 SIT1602BI-83-30N-77.760000Y | SIT1602BI-83-30N-77.760000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-83-30N-77.760000Y
SIT1602BI-83-30N-77.760000Y
SIT1602BI-83-30N-77.760000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.0V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-83-30N-77.760000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-83-30N-77.760000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-83-30N-77.760000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-83-30N-77.760000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-83-30N-77.760000Y?
MKP1839091635 MKP1839091635 Vishay BC Components, CAP FILM 91PF 10% 630VDC AXIAL, Axial, * 查看
BFC2370CE224 BFC2370CE224 Vishay BC Components, CAP FILM 0.22UF 10% 100VDC RAD, Radial, * 查看
hotDS1250Y-100+ DS1250Y-100+ Maxim Integrated, IC NVSRAM 4MBIT 100NS 32EDIP, 32-DIP Module (0.600", 15.24mm), * 查看
SL22 2R515-A SL22 2R515-A Ametherm, ICL 2.5 OHM 20% 15A 22MM, -, * 查看