购买 SIT1602BI-83-28S-66.660000Y | SIT1602BI-83-28S-66.660000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-83-28S-66.660000Y
SIT1602BI-83-28S-66.660000Y
SIT1602BI-83-28S-66.660000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.8V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-83-28S-66.660000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-83-28S-66.660000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-83-28S-66.660000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-83-28S-66.660000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-83-28S-66.660000Y?
DSC1001CL1-012.2880 DSC1001CL1-012.2880 Microchip Technology, OSC MEMS 12.288MHZ CMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
SIT5002AI-2E-18VQ-100.000000Y SIT5002AI-2E-18VQ-100.000000Y SiTime, OSC XO 1.8V 100MHZ VC, 4-SMD, No Lead, * 查看
SIT8208AC-22-25E-26.000000X SIT8208AC-22-25E-26.000000X SiTime, -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.5V, 2, -, * 查看
UPB1V330MDD1TA UPB1V330MDD1TA Nichicon, CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL, Radial, Can, * 查看
50ZL680MEFCG412.5X30 50ZL680MEFCG412.5X30 Rubycon, CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL, Radial, Can, * 查看
SN74HC240DWG4 SN74HC240DWG4 Texas Instruments, IC INVERTER DUAL 4-INPUT 20SOIC, 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
CMF608M2500FKR6112 CMF608M2500FKR6112 Vishay Dale, RES 8.25M OHM 1W 1% AXIAL, Axial, * 查看
DCM37P300N DCM37P300N Amphenol FCI, CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR, -, * 查看
BACC45FS10-5S6 BACC45FS10-5S6 Cinch Connectivity Solutions, CONN PLUG FMALE 5 POS GOLD CRIMP, -, * 查看
SQ48T04120-PDA0 SQ48T04120-PDA0 Bel Power Solutions, DC/DC CONVERTER 12V 48W, 8-DIP Module, 1/8 Brick, * 查看
VE-23R-EU-B1 VE-23R-EU-B1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 200W, Full Brick, * 查看
VI-260-EV-F4 VI-260-EV-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-83-28S-66.660000Y
D# SIT1602BI-83-28S-66.660000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-83-28S-66.660000Y)
SIT1602BI-83-28S-66.660000Y
D# 1473-SIT1602BI-83-28S-66.660000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6600MHZ H/LV-CMOS