购买 SIT1602BI-83-28S-31.250000Y | SIT1602BI-83-28S-31.250000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-83-28S-31.250000Y
SIT1602BI-83-28S-31.250000Y
SIT1602BI-83-28S-31.250000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-83-28S-31.250000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-83-28S-31.250000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-83-28S-31.250000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-83-28S-31.250000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-83-28S-31.250000Y?
SIT1602BC-83-XXE-20.000000Y SIT1602BC-83-XXE-20.000000Y SiTime, -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.25V-3, -, * 查看
9T04021A20R0FBHF3 9T04021A20R0FBHF3 Yageo, RES SMD 20 OHM 1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
RG3216P-1243-B-T5 RG3216P-1243-B-T5 Susumu, RES SMD 124K OHM 0.1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
1359510000 1359510000 Weidmuller, TERM BLOCK HDR 12POS 90DEG 3.5MM, -, * 查看