购买 SIT1602BI-83-28N-24.576000T | SIT1602BI-83-28N-24.576000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-83-28N-24.576000T
SIT1602BI-83-28N-24.576000T
SIT1602BI-83-28N-24.576000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.8V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-83-28N-24.576000T Packaging
Insepction
SIT1602BI-83-28N-24.576000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-83-28N-24.576000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-83-28N-24.576000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-83-28N-24.576000T?
SIT1602BIB8-18S SIT1602BIB8-18S SiTime, OSC PROG LVCMOS 1.8V STBY SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
445A32J12M00000 445A32J12M00000 CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 12.0000MHZ 9PF SMD, 2-SMD, No Lead, * 查看
IS61C6416AL-12TI-TR IS61C6416AL-12TI-TR ISSI, Integrated Silicon Solution Inc, IC SRAM 1MBIT 12NS 44TSOP, 44-TSOP (0.400", 10.16mm Width), * 查看
1734834 1734834 Phoenix Contact, TERM BLOCK HDR 7POS 90DEG 7.62MM, -, * 查看
1970970000 1970970000 Weidmuller, TERM BLOCK PLUG 7POS STR 3.81MM, -, * 查看