购买 SIT1602BI-83-28E-33.330000Y | SIT1602BI-83-28E-33.330000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-83-28E-33.330000Y
SIT1602BI-83-28E-33.330000Y
SIT1602BI-83-28E-33.330000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-83-28E-33.330000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-83-28E-33.330000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-83-28E-33.330000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-83-28E-33.330000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-83-28E-33.330000Y?
1206J0630124MDT 1206J0630124MDT Knowles Syfer, CAP CER 0.12UF 63V X7R 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
C315C240J3G5TA7301 C315C240J3G5TA7301 KEMET, CAP CER 24PF 25V C0G RADIAL, Radial, * 查看
EKXG401ELL470ML25S EKXG401ELL470ML25S United Chemi-Con, CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL, Radial, Can, * 查看
2702308 2702308 Phoenix Contact, 3 POSITION BLACK CONNECTOR, -, * 查看
M55342K06B191BRT5 M55342K06B191BRT5 Vishay Dale, RES SMD 191K OHM 0.1% 0.15W 0705, 0805 (2012 Metric), * 查看
FTM-117-03-L-DV FTM-117-03-L-DV Samtec Inc., 1MM MICRO STRIPS, -, * 查看
CA3102R20-24PF80 CA3102R20-24PF80 ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 4POS BOX MNT PIN, -, * 查看
D38999/20FC35HC-LC D38999/20FC35HC-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSNG MALE 22POS PNL MT, -, * 查看
VE-230-IX-F1 VE-230-IX-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-83-28E-33.330000Y
D# SIT1602BI-83-28E-33.330000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-83-28E-33.330000Y)
SIT1602BI-83-28E-33.330000Y
D# 1473-SIT1602BI-83-28E-33.330000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3300MHZ H/LV-CMOS