购买 SIT1602BI-83-25S-40.500000X | SIT1602BI-83-25S-40.500000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-83-25S-40.500000X
SIT1602BI-83-25S-40.500000X
SIT1602BI-83-25S-40.500000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 4
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-83-25S-40.500000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-83-25S-40.500000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-83-25S-40.500000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-83-25S-40.500000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-83-25S-40.500000X?
SIT1602BC-82-33N-65.000000Y SIT1602BC-82-33N-65.000000Y SiTime, -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 3.3V, 6, -, * 查看
445C33G25M00000 445C33G25M00000 CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 25.0000MHZ 30PF SMD, 2-SMD, No Lead, * 查看
SLPX681M200A4P3 SLPX681M200A4P3 Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
CMF5542R200BHBF CMF5542R200BHBF Vishay Dale, RES 42.2 OHM 1/2W .1% AXIAL, Axial, * 查看
ERJ-XGNJ624Y ERJ-XGNJ624Y Panasonic Electronic Components, RES SMD 620K OHM 5% 1/32W 01005, 01005 (0402 Metric), * 查看
2510R-06H 2510R-06H API Delevan Inc., FIXED IND 180NH 690MA 220 MOHM, 2-SMD, * 查看
510-87-032-09-041101 510-87-032-09-041101 Preci-Dip, CONN SOCKET PGA 32POS GOLD, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-83-25S-40.500000X
D# SIT1602BI-83-25S-40.500000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 40.5MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-83-25S-40.500000X)
SIT1602BI-83-25S-40.500000X
D# 1473-SIT1602BI-83-25S-40.500000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 40.5000MHZ H/LV-CMOS