购买 SIT1602BI-83-25S-33.333300X | SIT1602BI-83-25S-33.333300X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-83-25S-33.333300X
SIT1602BI-83-25S-33.333300X
SIT1602BI-83-25S-33.333300X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-83-25S-33.333300X Packaging
Insepction
SIT1602BI-83-25S-33.333300X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-83-25S-33.333300X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-83-25S-33.333300X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-83-25S-33.333300X?
BFC238563362 BFC238563362 Vishay BC Components, CAP FILM 3600PF 5% 2KVDC RADIAL, Radial, * 查看
C317C472F2G5TA C317C472F2G5TA KEMET, CAP CER 4700PF 200V C0G RADIAL, Radial, * 查看
VJ0402Y102KNAAJ00 VJ0402Y102KNAAJ00 Vishay Vitramon, CAP CER 1000PF 50V X7R 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
RS1DLHMQG RS1DLHMQG TSC America Inc., DIODE, FAST, 0.8A, 200V, 150NS,, DO-219AB, * 查看