购买 SIT1602BI-83-25S-31.250000Y | SIT1602BI-83-25S-31.250000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-83-25S-31.250000Y
SIT1602BI-83-25S-31.250000Y
SIT1602BI-83-25S-31.250000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-83-25S-31.250000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-83-25S-31.250000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-83-25S-31.250000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-83-25S-31.250000Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-83-25S-31.250000Y?
CK05BX391K CK05BX391K Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP CER 390PF 200V 10% RADIAL, Radial, * 查看
C1812X183K4JACAUTO C1812X183K4JACAUTO KEMET, CAP CER 1812 18NF 16V U2J 10%, -, * 查看
RNC50H1072FRRSL RNC50H1072FRRSL Vishay Dale, RES 10.7K OHM 1/10W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RT1210FRD071K18L RT1210FRD071K18L Yageo, RES SMD 1.18K OHM 1% 1/4W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
LCMA25-6F-C LCMA25-6F-C Panduit Corp, CONN TERM RECT RING 16MM #M6, -, * 查看
0945060201 0945060201 Molex, LLC, CONN QC RCPT 10-18AWG 0.250, -, * 查看
XH4A-8031-1A XH4A-8031-1A Omron Electronics Inc-EMC Div, CONN 80POS 1.27MM T/H, -, * 查看
VE-B11-IY VE-B11-IY Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W, Full Brick, * 查看
XC6224A25BNR-G XC6224A25BNR-G Torex Semiconductor Ltd, 1.2V LOW VOLTAGE OPERATION 150MA, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-83-25S-31.250000Y
D# SIT1602BI-83-25S-31.250000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 31.25MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-83-25S-31.250000Y)
SIT1602BI-83-25S-31.250000Y
D# 1473-SIT1602BI-83-25S-31.250000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 31.2500MHZ H/LV-CMOS