购买 SIT1602BI-83-25N-3.570000X | SIT1602BI-83-25N-3.570000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-83-25N-3.570000X
SIT1602BI-83-25N-3.570000X
SIT1602BI-83-25N-3.570000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-83-25N-3.570000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-83-25N-3.570000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-83-25N-3.570000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-83-25N-3.570000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-83-25N-3.570000X?
AD669BR AD669BR Analog Devices Inc., IC DAC 16BIT MONO W/VREF 28-SOIC, 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
RWR81NR301FMB12 RWR81NR301FMB12 Vishay Dale, RES 0.301 OHM 1W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RN55D1131FR36 RN55D1131FR36 Vishay Dale, RES 1.13K OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
0906631501 0906631501 Molex, LLC, QF50 SRD HDR VT .1AU 50POS, -, * 查看
1677869 1677869 Phoenix Contact, CONN BASE SIDE ENTRY SZB16 PG21, -, * 查看
VE-J4J-MY-F3 VE-J4J-MY-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W, Half Brick, * 查看
PT4498C PT4498C Texas Instruments, BOOSTER(PT4484) 20A 48VIN HZ SMD, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-83-25N-3.570000X
D# SIT1602BI-83-25N-3.570000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-83-25N-3.570000X)
SIT1602BI-83-25N-3.570000X
D# 1473-SIT1602BI-83-25N-3.570000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS