购买 SIT1602BI-83-25E-8.192000Y | SIT1602BI-83-25E-8.192000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-83-25E-8.192000Y
SIT1602BI-83-25E-8.192000Y
SIT1602BI-83-25E-8.192000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 8
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-83-25E-8.192000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-83-25E-8.192000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-83-25E-8.192000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-83-25E-8.192000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-83-25E-8.192000Y?
SIT9120AC-1BF-XXS155.520000E SIT9120AC-1BF-XXS155.520000E SiTime, -20 TO 70C, 3225, 10PPM, 2.25V-3, 6-SMD, No Lead, * 查看
1825Y0500125MXR 1825Y0500125MXR Knowles Syfer, CAP CER 1.2UF 50V X7R 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
1210Y2500272GCR 1210Y2500272GCR Knowles Syfer, CAP CER 2700PF 250V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
SN74LVC574APWT SN74LVC574APWT Texas Instruments, IC D-TYPE POS TRG SNGL 20TSSOP, 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
AT94K10AL-25BQC AT94K10AL-25BQC Microchip Technology, IC FPSLIC 10K GATE 25MHZ 144LQFP, 144-LQFP, * 查看
NTHS0805N02N4701JR NTHS0805N02N4701JR Vishay Dale, NTC THERMISTOR 4.7K OHM 5% 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
CR1206-FX-4424ELF CR1206-FX-4424ELF Bourns Inc., RES SMD 4.42M OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
D38999/20JJ29SB D38999/20JJ29SB Souriau, CONN RCPT 29POS WALL MNT W/SCKT, -, * 查看
ABC06DRYI ABC06DRYI Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-83-25E-8.192000Y
D# SIT1602BI-83-25E-8.192000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 8.192MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-83-25E-8.192000Y)
SIT1602BI-83-25E-8.192000Y
D# 1473-SIT1602BI-83-25E-8.192000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 8.1920MHZ H/LV-CMOS