购买 SIT1602BI-83-25E-33.330000Y | SIT1602BI-83-25E-33.330000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-83-25E-33.330000Y
SIT1602BI-83-25E-33.330000Y
SIT1602BI-83-25E-33.330000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-83-25E-33.330000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-83-25E-33.330000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-83-25E-33.330000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-83-25E-33.330000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-83-25E-33.330000Y?
SIT1602BC-33-XXN-28.636300Y SIT1602BC-33-XXN-28.636300Y SiTime, -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.25V-3, -, * 查看
FA24NP02A562JNU06 FA24NP02A562JNU06 TDK Corporation, CAP CER 5600PF 100V NP0 RADIAL, Radial, * 查看
LTC3411AEMS#TRPBF LTC3411AEMS#TRPBF Linear Technology, IC REG BCK ADJ 1.25A SYNC 10MSOP, 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
RT0805BRC07412KL RT0805BRC07412KL Yageo, RES SMD 412K OHM 0.1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
ASPI-7318-R20M-T ASPI-7318-R20M-T Abracon LLC, FIXED IND 200NH 24A 3 MOHM SMD, Nonstandard, * 查看
TVP00RK-21-121PA-P1AD TVP00RK-21-121PA-P1AD Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 121POS GOLD SLDR, -, * 查看
HR10A-7R-6PC HR10A-7R-6PC Hirose Electric Co Ltd, CONN RCPT HSNG MALE 6POS PNL MNT, -, * 查看
D38999/20WD18HB-LC D38999/20WD18HB-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-83-25E-33.330000Y
D# SIT1602BI-83-25E-33.330000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-83-25E-33.330000Y)
SIT1602BI-83-25E-33.330000Y
D# 1473-SIT1602BI-83-25E-33.330000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3300MHZ H/LV-CMOS