购买 SIT1602BI-83-25E-3.570000X | SIT1602BI-83-25E-3.570000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-83-25E-3.570000X
SIT1602BI-83-25E-3.570000X
SIT1602BI-83-25E-3.570000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-83-25E-3.570000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-83-25E-3.570000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-83-25E-3.570000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-83-25E-3.570000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-83-25E-3.570000X?
AQ12EM1R0CAJME500 AQ12EM1R0CAJME500 AVX Corporation, CAP CER 1PF 150V 0606, 0606 (1616 Metric), * 查看
QS6Z5TR QS6Z5TR Rohm Semiconductor, TRANS NPN/PNP 50V 1A TSMT6, SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6, * 查看
BK/HHT-S BK/HHT-S Eaton, FUSE HOLDER CART 32V 10A IN LINE, -, * 查看