购买 SIT1602BI-83-18S-66.600000T | SIT1602BI-83-18S-66.600000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-83-18S-66.600000T
SIT1602BI-83-18S-66.600000T
SIT1602BI-83-18S-66.600000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 1.8V, 6
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-83-18S-66.600000T Packaging
Insepction
SIT1602BI-83-18S-66.600000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-83-18S-66.600000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-83-18S-66.600000T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-83-18S-66.600000T?
hotTPSD477K006R0045 TPSD477K006R0045 AVX Corporation, CAP TANT 470UF 6.3V 10% 2917, 2917 (7343 Metric), * 查看
1812J1K00102KDR 1812J1K00102KDR Knowles Syfer, CAP CER 1000PF 1KV X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
HC4-HL-AC100V HC4-HL-AC100V Panasonic Electric Works, RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 100V, -, * 查看
CMF2010K000JNR6 CMF2010K000JNR6 Vishay Dale, RES 10K OHM 1W 5% AXIAL, Axial, * 查看
RT2010FKE0720KL RT2010FKE0720KL Yageo, RES SMD 20K OHM 1% 1/2W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
CRCW12062K80FKEB CRCW12062K80FKEB Vishay Dale, RES SMD 2.8K OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
S0603-22NF2D S0603-22NF2D API Delevan Inc., FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM, 0603 (1608 Metric), * 查看
TSW-126-26-T-D TSW-126-26-T-D Samtec Inc., CONN HEADER 52POS .100" DUAL TIN, -, * 查看
PBC04DAEN PBC04DAEN Sullins Connector Solutions, CONN HEADER .100 DUAL STR 8POS, -, * 查看
RCM12DCSH RCM12DCSH Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-83-18S-66.600000T
D# SIT1602BI-83-18S-66.600000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-83-18S-66.600000T)
SIT1602BI-83-18S-66.600000T
D# 1473-SIT1602BI-83-18S-66.600000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6000MHZ H/LV-CMOS