购买 SIT1602BI-83-18S-40.500000X | SIT1602BI-83-18S-40.500000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-83-18S-40.500000X
SIT1602BI-83-18S-40.500000X
SIT1602BI-83-18S-40.500000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 1.8V, 4
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-83-18S-40.500000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-83-18S-40.500000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-83-18S-40.500000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-83-18S-40.500000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-83-18S-40.500000X?
AT93C86A-10PU-1.8 AT93C86A-10PU-1.8 Microchip Technology, IC EEPROM 16KBIT 2MHZ 8DIP, 8-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
RN55C6491FR36 RN55C6491FR36 Vishay Dale, RES 6.49K OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
TVP00DZ-21-121SD-S25 TVP00DZ-21-121SD-S25 Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT FMALE 121POS GOLD SLDR, -, * 查看
CA3102R18-19PF80 CA3102R18-19PF80 ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 10POS BOX MNT W/PINS, -, * 查看
09231326922 09231326922 HARTING, DIN-SIGNAL 2C032MS-3,0C1-2, -, * 查看
VI-J3N-IZ-F1 VI-J3N-IZ-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 25W, Half Brick, * 查看
LTC3309AEV#TRPBF LTC3309AEV#TRPBF Linear Technology, 6A, LOW VLTG SYNCH STEP-DOWN BUC, 12-LQFN Exposed Pad, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-83-18S-40.500000X
D# SIT1602BI-83-18S-40.500000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 40.5MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-83-18S-40.500000X)
SIT1602BI-83-18S-40.500000X
D# 1473-SIT1602BI-83-18S-40.500000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 40.5000MHZ H/LV-CMOS