购买 SIT1602BI-83-18S-33.333300X | SIT1602BI-83-18S-33.333300X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-83-18S-33.333300X
SIT1602BI-83-18S-33.333300X
SIT1602BI-83-18S-33.333300X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-83-18S-33.333300X Packaging
Insepction
SIT1602BI-83-18S-33.333300X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-83-18S-33.333300X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-83-18S-33.333300X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-83-18S-33.333300X?
M39003/01-5607/HSD M39003/01-5607/HSD Vishay Sprague, CAP TANT 270UF 5% 6V AXIAL, Axial, * 查看
1825Y0250270KCR 1825Y0250270KCR Knowles Syfer, CAP CER 27PF 25V C0G/NP0 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
MD011A180KAB MD011A180KAB AVX Corporation, CAP CER 18PF 100V NP0 2-DIP, 2-DIP, * 查看
hotBS870-7-F BS870-7-F Diodes Incorporated, MOSFET N-CH 60V 0.25A SOT23-3, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看