购买 SIT1602BI-83-18S-31.250000Y | SIT1602BI-83-18S-31.250000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-83-18S-31.250000Y
SIT1602BI-83-18S-31.250000Y
SIT1602BI-83-18S-31.250000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-83-18S-31.250000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-83-18S-31.250000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-83-18S-31.250000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-83-18S-31.250000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-83-18S-31.250000Y?
0603Y0250561KCT 0603Y0250561KCT Knowles Syfer, CAP CER 560PF 25V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
CGA8L4X7T2W334K160KA CGA8L4X7T2W334K160KA TDK Corporation, CAP CER 0.33UF 450V X7T 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
GCM1555C1H331JA16D GCM1555C1H331JA16D Murata, CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
IDT5V9885CNLGI8 IDT5V9885CNLGI8 IDT, Integrated Device Technology Inc, IC CLK GEN 3.3V EEPROM 28-VFQFPN, 28-VFQFN Exposed Pad, * 查看
RN65E9762BRSL RN65E9762BRSL Vishay Dale, RES 97.6K OHM 1/2W .1% AXIAL, Axial, * 查看
77083332 77083332 CTS Resistor Products, RES ARRAY 4 RES 3.3K OHM 8SIP, 8-SIP, * 查看
ERJ-PB3B1472V ERJ-PB3B1472V Panasonic Electronic Components, RES SMD 14.7K OHM 0.1% 1/5W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
LTR10EVHFLR150 LTR10EVHFLR150 Rohm Semiconductor, RES SMD 0.15 OHM 1/2W 0805 WIDE, Wide 0805 (2012 Metric), 0508, * 查看
208334-6 208334-6 TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine, CONN PLUG HSNG 62POS W/JACKSCREW, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-83-18S-31.250000Y
D# SIT1602BI-83-18S-31.250000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 31.25MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-83-18S-31.250000Y)
SIT1602BI-83-18S-31.250000Y
D# 1473-SIT1602BI-83-18S-31.250000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 31.2500MHZ H/LV-CMOS