购买 SIT1602BI-83-18S-25.000625T | SIT1602BI-83-18S-25.000625T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-83-18S-25.000625T
SIT1602BI-83-18S-25.000625T
SIT1602BI-83-18S-25.000625T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 1.8V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-83-18S-25.000625T Packaging
Insepction
SIT1602BI-83-18S-25.000625T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-83-18S-25.000625T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-83-18S-25.000625T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-83-18S-25.000625T?
FSM2JSMLTR FSM2JSMLTR TE Connectivity ALCOSWITCH Switches, SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V, -, * 查看