购买 SIT1602BI-83-18N-3.570000X | SIT1602BI-83-18N-3.570000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-83-18N-3.570000X
SIT1602BI-83-18N-3.570000X
SIT1602BI-83-18N-3.570000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-83-18N-3.570000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-83-18N-3.570000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-83-18N-3.570000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-83-18N-3.570000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-83-18N-3.570000X?
AQ14EA561GAJME AQ14EA561GAJME AVX Corporation, CAP CER 560PF 150V 1111, 1111 (2828 Metric), * 查看
25ZLH1500MEFC12.5X20 25ZLH1500MEFC12.5X20 Rubycon, CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL, Radial, Can, * 查看
DP11H2020A25P DP11H2020A25P TE Connectivity ALCOSWITCH Switches, DP11 HOR 20P 20DET 25P M7*5MM, -, * 查看
MBB02070C3329FC100 MBB02070C3329FC100 Vishay BC Components, RES 33.2 OHM 0.6W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RCS04021K07FKED RCS04021K07FKED Vishay Dale, RES SMD 1.07K OHM 1% 1/5W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
SPM4015T-4R7M-CA SPM4015T-4R7M-CA TDK Corporation, FIXED IND 4.7UH 1.8A 206.5 MOHM, Nonstandard, * 查看
1792940000 1792940000 Weidmuller, TERM BLOCK PLUG 16POS STR 3.81MM, -, * 查看
644486-4 644486-4 TE Connectivity AMP Connectors, CONN HEADER VERT .100 4POS TIN, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-83-18N-3.570000X
D# SIT1602BI-83-18N-3.570000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-83-18N-3.570000X)
SIT1602BI-83-18N-3.570000X
D# 1473-SIT1602BI-83-18N-3.570000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS