购买 SIT1602BI-82-XXN-66.666600T | SIT1602BI-82-XXN-66.666600T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-82-XXN-66.666600T
SIT1602BI-82-XXN-66.666600T
SIT1602BI-82-XXN-66.666600T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-82-XXN-66.666600T Packaging
Insepction
SIT1602BI-82-XXN-66.666600T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-82-XXN-66.666600T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-82-XXN-66.666600T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-82-XXN-66.666600T?
1825J5K00122MXR 1825J5K00122MXR Knowles Syfer, CAP CER 1200PF 5KV X7R 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
C22G100S C22G100S Eaton, FUSE INDUST 100A CLASS GG, Cartridge, Non-Standard, * 查看
MRS25000C2550FRP00 MRS25000C2550FRP00 Vishay BC Components, RES 255 OHM 0.6W 1% AXIAL, Axial, * 查看
S1008R-332F S1008R-332F API Delevan Inc., FIXED IND 3.3UH 355MA 900 MOHM, 1008 (2520 Metric), * 查看
36401E3N8ATDF 36401E3N8ATDF TE Connectivity Passive Product, FIXED IND 3.8NH 340MA 550 MOHM, 0402 (1005 Metric), * 查看
OQ0454800300G OQ0454800300G Amphenol Anytek, TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5.08MM, -, * 查看
0387301305 0387301305 Molex, LLC, CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.438", -, * 查看
BACC63BV14F7SN BACC63BV14F7SN Cinch Connectivity Solutions, CONN RCPT FMALE 7 POS GOLD CRIMP, -, * 查看
TV06RL-25-7P-LC TV06RL-25-7P-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSG MALE 99POS INLINE, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-82-XXN-66.666600T
D# SIT1602BI-82-XXN-66.666600T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6666MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-82-XXN-66.666600T)
SIT1602BI-82-XXN-66.666600T
D# 1473-SIT1602BI-82-XXN-66.666600T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6666MHZ H/LV-CMOS