购买 SIT1602BI-82-XXE-31.250000Y | SIT1602BI-82-XXE-31.250000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-82-XXE-31.250000Y
SIT1602BI-82-XXE-31.250000Y
SIT1602BI-82-XXE-31.250000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-82-XXE-31.250000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-82-XXE-31.250000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-82-XXE-31.250000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-82-XXE-31.250000Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-82-XXE-31.250000Y?
402F27033CKR 402F27033CKR CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
CRCW121010R5FKEAHP CRCW121010R5FKEAHP Vishay Dale, RES SMD 10.5 OHM 1% 3/4W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
ERA-6AEB432V ERA-6AEB432V Panasonic Electronic Components, RES SMD 4.3K OHM 0.1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
CRCW06032K21FKEA CRCW06032K21FKEA Vishay Dale, RES SMD 2.21K OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
HKQ0603U1N2B-T HKQ0603U1N2B-T Taiyo Yuden, FIXED IND 1.2NH 800MA 80 MOHM, 0201 (0603 Metric), * 查看
H51200510000G H51200510000G Amphenol Anytek, TERM BLOCK PLUG 12POS STR 7.62MM, -, * 查看
OSTOQ21A551 OSTOQ21A551 On Shore Technology Inc., TERM BLOCK HDR 21POS 90DEG 7.5MM, -, * 查看
EHT-112-01-S-D-SM-04-P-TR EHT-112-01-S-D-SM-04-P-TR Samtec Inc., 2MM EJECTOR HEADER, -, * 查看
1658437-2 1658437-2 TE Connectivity AMP Connectors, MSB0.80PL14ASY080FL,-,F,-TY, -, * 查看
TV06DT-25-24JC-LC TV06DT-25-24JC-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-82-XXE-31.250000Y
D# SIT1602BI-82-XXE-31.250000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 31.25MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-82-XXE-31.250000Y)
SIT1602BI-82-XXE-31.250000Y
D# 1473-SIT1602BI-82-XXE-31.250000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 31.2500MHZ H/LV-CMOS