购买 SIT1602BI-82-XXE-24.576000Y | SIT1602BI-82-XXE-24.576000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-82-XXE-24.576000Y
SIT1602BI-82-XXE-24.576000Y
SIT1602BI-82-XXE-24.576000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-82-XXE-24.576000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-82-XXE-24.576000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-82-XXE-24.576000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-82-XXE-24.576000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-82-XXE-24.576000Y?
SIT9120AC-2DF-25S148.351648X SIT9120AC-2DF-25S148.351648X SiTime, -20 TO 70C, 7050, 10PPM, 2.5V, 1, 6-SMD, No Lead, * 查看
445A35G12M00000 445A35G12M00000 CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 12.0000MHZ 30PF SMD, 2-SMD, No Lead, * 查看
C325C224K2R5TA7301 C325C224K2R5TA7301 KEMET, CAP CER 0.22UF 200V X7R RADIAL, Radial, * 查看
E32D350HPN104MD79M E32D350HPN104MD79M United Chemi-Con, CAP ALUM 100000UF 20% 35V SCREW, Radial, Can - Screw Terminals, * 查看
500MXH120MEFC30X25 500MXH120MEFC30X25 Rubycon, CAP ALUM 120UF 20% 500V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
VS-50WQ04FNTRRPBF VS-50WQ04FNTRRPBF Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE SCHOTTKY 40V 5.5A DPAK, TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, * 查看
CD74HC30PW CD74HC30PW Texas Instruments, IC GATE NAND 1CH 8-INP 14-TSSOP, 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
MAX5230BEEE+T MAX5230BEEE+T Maxim Integrated, IC DAC 12BIT DUAL 3V SER 16-QSOP, 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width), * 查看
9913300003 9913300003 Weidmuller, CIR BRKR THRMMAG 3A 480VAC 65VDC, -, * 查看
G3PB-425B-3H-VD DC12-24 G3PB-425B-3H-VD DC12-24 Omron Automation and Safety, RELAY SSR PHASE 200-400VAC 25A, Hockey Puck, * 查看
0395316006 0395316006 Molex, LLC, TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5.08MM, -, * 查看
0705410044 0705410044 Molex, LLC, SL VERT LATCH HEADER GOLD 10POS, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-82-XXE-24.576000Y
D# SIT1602BI-82-XXE-24.576000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 24.576MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-82-XXE-24.576000Y)
SIT1602BI-82-XXE-24.576000Y
D# 1473-SIT1602BI-82-XXE-24.576000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 24.5760MHZ H/LV-CMOS