购买 SIT1602BI-82-33S-74.250000Y | SIT1602BI-82-33S-74.250000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-82-33S-74.250000Y
SIT1602BI-82-33S-74.250000Y
SIT1602BI-82-33S-74.250000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 3.3V, 7
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-82-33S-74.250000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-82-33S-74.250000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-82-33S-74.250000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-82-33S-74.250000Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-82-33S-74.250000Y?
ABM3B-155-12.800MHZ-T ABM3B-155-12.800MHZ-T Abracon LLC, CRYSTAL 12.8000MHZ 15PF SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
BFC237521161 BFC237521161 Vishay BC Components, CAP FILM 160PF 3.5% 1KVDC RADIAL, Radial, * 查看
1210Y2500102FFR 1210Y2500102FFR Knowles Syfer, CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
1812Y5000104KDR 1812Y5000104KDR Knowles Syfer, CAP CER 0.1UF 500V X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
MALREKA05KK315X00K MALREKA05KK315X00K Vishay BC Components, CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL, Radial, Can, * 查看
hotMAX3232CDWRG4 MAX3232CDWRG4 Texas Instruments, IC DRVR/RCVR MULTCH RS232 16SOIC, 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
hot951462AGLFT 951462AGLFT IDT, Integrated Device Technology Inc, IC SYSTEM CLOCK CHIP K8 64-TSSOP, 64-TFSOP (0.240", 6.10mm Width), * 查看
1067600000 1067600000 Weidmuller, BRACKET END 12.2X56X70MM WM BG, -, * 查看
RWS1500B48/RFO RWS1500B48/RFO TDK-Lambda Americas Inc., AC/DC CONVERTER 48V 1536W, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-82-33S-74.250000Y
D# SIT1602BI-82-33S-74.250000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.25MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-82-33S-74.250000Y)
SIT1602BI-82-33S-74.250000Y
D# 1473-SIT1602BI-82-33S-74.250000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.2500MHZ H/LV-CMOS