购买 SIT1602BI-82-33S-66.600000Y | SIT1602BI-82-33S-66.600000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-82-33S-66.600000Y
SIT1602BI-82-33S-66.600000Y
SIT1602BI-82-33S-66.600000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 3.3V, 6
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-82-33S-66.600000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-82-33S-66.600000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-82-33S-66.600000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-82-33S-66.600000Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-82-33S-66.600000Y?
1206YC473JAZ2A 1206YC473JAZ2A AVX Corporation, CAP CER 0.047UF 16V X7R 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
SL28504BZI-2 SL28504BZI-2 Silicon Labs, IC CLOCK GEN EAGLELAKE 56TSSOP, 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width), * 查看
RNC55J4530BSRE6 RNC55J4530BSRE6 Vishay Dale, RES 453 OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
MCR25JZHF1100 MCR25JZHF1100 Rohm Semiconductor, RES SMD 110 OHM 1% 1/4W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
LAN02TA391J LAN02TA391J Taiyo Yuden, FIXED IND 390UH 63MA 20 OHM TH, Axial, * 查看
EMM15DRTF EMM15DRTF Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156, -, * 查看
VI-2NH-IV-F4 VI-2NH-IV-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 52V 150W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-82-33S-66.600000Y
D# SIT1602BI-82-33S-66.600000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-82-33S-66.600000Y)
SIT1602BI-82-33S-66.600000Y
D# 1473-SIT1602BI-82-33S-66.600000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6000MHZ H/LV-CMOS