购买 SIT1602BI-82-30S-33.333000Y | SIT1602BI-82-30S-33.333000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-82-30S-33.333000Y
SIT1602BI-82-30S-33.333000Y
SIT1602BI-82-30S-33.333000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 3.0V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-82-30S-33.333000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-82-30S-33.333000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-82-30S-33.333000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-82-30S-33.333000Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-82-30S-33.333000Y?
CWR26HH336JCFBPR CWR26HH336JCFBPR Vishay Sprague, CAP TANT 33UF 5% 15V 2214, 2214 (5634 Metric), * 查看
504HC2800K2CM6 504HC2800K2CM6 Illinois Capacitor, CAP FILM 0.5UF 800VAC CHAS MT, Nonstandard, * 查看
BB85702VH7902XTSA1 BB85702VH7902XTSA1 Infineon Technologies, DIODE TUNING 30V 20MA SC79-2, SC-79, SOD-523, * 查看
462-700 462-700 Bivar Inc., MNTG PAD NYL, -, * 查看
45F4K5 45F4K5 Ohmite, RES 4.5K OHM 5W 1% AXIAL, Axial, * 查看