购买 SIT1602BI-82-30S-19.200000X | SIT1602BI-82-30S-19.200000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-82-30S-19.200000X
SIT1602BI-82-30S-19.200000X
SIT1602BI-82-30S-19.200000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 3.0V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-82-30S-19.200000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-82-30S-19.200000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-82-30S-19.200000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-82-30S-19.200000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-82-30S-19.200000X?
MCP1642DT-ADJI/MS MCP1642DT-ADJI/MS Microchip Technology, IC REG BOOST SYNC ADJ 1.8A, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
AK2347B AK2347B AKM Semiconductor Inc., IC AUDIO PROCESSOR 2-WAY 24-SSOP, 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width), * 查看
RN55C1781FRE6 RN55C1781FRE6 Vishay Dale, RES 1.78K OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RCS06032R40JNEA RCS06032R40JNEA Vishay Dale, RES SMD 2.4 OHM 5% 1/4W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
ZW-32-20-L-D-600-420 ZW-32-20-L-D-600-420 Samtec Inc., CONN BOARD STKR HDR 64POS 2.54MM, -, * 查看
MS27508E16B35PB MS27508E16B35PB Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT 55POS BOX MNT W/PINS, -, * 查看
D38999/20WB98PB-LC D38999/20WB98PB-LC Souriau, CONN RCPT HSNG MALE 6POS PNL MNT, -, * 查看
NCP1340B5D1R2G NCP1340B5D1R2G ON Semiconductor, HV QUASI-RESONANT CONTRO, 10-SOP (0.154", 3.90mm Width), 9 Leads, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-82-30S-19.200000X
D# SIT1602BI-82-30S-19.200000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 19.2MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-82-30S-19.200000X)
SIT1602BI-82-30S-19.200000X
D# 1473-SIT1602BI-82-30S-19.200000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 19.2000MHZ H/LV-CMOS