购买 SIT1602BI-82-30N-32.768000Y | SIT1602BI-82-30N-32.768000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-82-30N-32.768000Y
SIT1602BI-82-30N-32.768000Y
SIT1602BI-82-30N-32.768000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-82-30N-32.768000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-82-30N-32.768000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-82-30N-32.768000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-82-30N-32.768000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-82-30N-32.768000Y?
SIT1602BI-11-30N-72.000000G SIT1602BI-11-30N-72.000000G SiTime, -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 3.0V, 7, -, * 查看
SIT1602BI-21-25N-33.333000D SIT1602BI-21-25N-33.333000D SiTime, -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.5V, 3, -, * 查看
Q6006L5TP Q6006L5TP Littelfuse Inc., TRIAC 600V 6A TO220, TO-220-3 Isolated Tab, * 查看
CW00510R00JE73HS CW00510R00JE73HS Vishay Dale, RES 10 OHM 6.5W 5% AXIAL, Axial, * 查看
RG1608P-683-B-T1 RG1608P-683-B-T1 Susumu, RES SMD 68K OHM 0.1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
RNCF2512BKE1M65 RNCF2512BKE1M65 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 1.65M OHM 0.1% 1/2W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
TV06RW-15-4PA TV06RW-15-4PA Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP, -, * 查看
ACT26MF35AB ACT26MF35AB TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG HSNG MALE 66POS INLINE, -, * 查看
RMC44DRTI-S734 RMC44DRTI-S734 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100, -, * 查看
EMC05DRYS-S93 EMC05DRYS-S93 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100, -, * 查看
W632GU6MB15I TR W632GU6MB15I TR Winbond Electronics, IC DRAM 2G PARALLEL 667MHZ, 96-VFBGA, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-82-30N-32.768000Y
D# SIT1602BI-82-30N-32.768000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-82-30N-32.768000Y)
SIT1602BI-82-30N-32.768000Y
D# 1473-SIT1602BI-82-30N-32.768000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ H/LV-CMOS