购买 SIT1602BI-82-30E-66.666660T | SIT1602BI-82-30E-66.666660T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-82-30E-66.666660T
SIT1602BI-82-30E-66.666660T
SIT1602BI-82-30E-66.666660T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 3.0V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-82-30E-66.666660T Packaging
Insepction
SIT1602BI-82-30E-66.666660T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-82-30E-66.666660T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-82-30E-66.666660T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-82-30E-66.666660T?
7M-16.000MAHJ-T 7M-16.000MAHJ-T TXC CORPORATION, CRYSTAL 16.000MHZ 18PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
RT0805CRD07887RL RT0805CRD07887RL Yageo, RES SMD 887 OHM 0.25% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
RNCP1206FTD7K50 RNCP1206FTD7K50 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 7.5K OHM 1% 1/2W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
SI8261ACD-C-ISR SI8261ACD-C-ISR Silicon Labs, DGTL ISO 5KV GATE DRIVER 6SDIP, 6-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
MS27497E18A32SB MS27497E18A32SB Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT 32POS WALL MNT W/SCKT, -, * 查看
FAN1581M12 FAN1581M12 ON Semiconductor, IC REG LINEAR 1.2V 5A TO263-5, TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA, * 查看
XC9141A29CMR-G XC9141A29CMR-G Torex Semiconductor Ltd, 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-82-30E-66.666660T
D# SIT1602BI-82-30E-66.666660T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66666MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-82-30E-66.666660T)