购买 SIT1602BI-82-30E-66.666600T | SIT1602BI-82-30E-66.666600T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-82-30E-66.666600T
SIT1602BI-82-30E-66.666600T
SIT1602BI-82-30E-66.666600T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 3.0V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-82-30E-66.666600T Packaging
Insepction
SIT1602BI-82-30E-66.666600T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-82-30E-66.666600T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-82-30E-66.666600T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-82-30E-66.666600T?
7M-16.000MAHJ-T 7M-16.000MAHJ-T TXC CORPORATION, CRYSTAL 16.000MHZ 18PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
UMK063CG6R9DTHF UMK063CG6R9DTHF Taiyo Yuden, CAP CER 6.9PF 50V C0G/NP0 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
hotTPS79301DBVT TPS79301DBVT Texas Instruments, IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT23-6, SOT-23-6, * 查看
RT0805CRD07887RL RT0805CRD07887RL Yageo, RES SMD 887 OHM 0.25% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
RNCP1206FTD7K50 RNCP1206FTD7K50 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 7.5K OHM 1% 1/2W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
D38999/26MG16HC-LC D38999/26MG16HC-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG HSNG MALE 16POS INLINE, -, * 查看
143-2115-000 143-2115-000 ITT Cannon, LLC, CONN INSERT MALE 16POS, -, * 查看
CTVP00RW-13-4A CTVP00RW-13-4A Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSNG MALE 4POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-82-30E-66.666600T
D# SIT1602BI-82-30E-66.666600T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6666MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-82-30E-66.666600T)
SIT1602BI-82-30E-66.666600T
D# 1473-SIT1602BI-82-30E-66.666600T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6666MHZ H/LV-CMOS