购买 SIT1602BI-82-30E-38.400000X | SIT1602BI-82-30E-38.400000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-82-30E-38.400000X
SIT1602BI-82-30E-38.400000X
SIT1602BI-82-30E-38.400000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 3.0V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-82-30E-38.400000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-82-30E-38.400000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-82-30E-38.400000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-82-30E-38.400000X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-82-30E-38.400000X?
ABM10W-26.0000MHZ-6-K2Z-T3 ABM10W-26.0000MHZ-6-K2Z-T3 Abracon LLC, CRYSTAL 26.0MHZ 6PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
ECQ-P1H681JZ ECQ-P1H681JZ Panasonic Electronic Components, CAP FILM 680PF 5% 50VDC RADIAL, Radial, * 查看
1N2809A 1N2809A Microsemi Corporation, DIODE ZENER 11V 50W TO204AD, TO-204AD, * 查看
M2112NFW02 M2112NFW02 NKK Switches, SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V, -, * 查看
9T04021A33R2FBHF3 9T04021A33R2FBHF3 Yageo, RES SMD 33.2 OHM 1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
42197-2 42197-2 TE Connectivity AMP Connectors, CONN QC RCPT 18-22AWG 0.205, -, * 查看
PSA.0E.303.CLLC40 PSA.0E.303.CLLC40 LEMO, CONN PNL MNT RCPT 3POS SLD CUP, -, * 查看
GBC07DRXN GBC07DRXN Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-82-30E-38.400000X
D# SIT1602BI-82-30E-38.400000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 38.4MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-82-30E-38.400000X)
SIT1602BI-82-30E-38.400000X
D# 1473-SIT1602BI-82-30E-38.400000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS