购买 SIT1602BI-82-28S-40.500000Y | SIT1602BI-82-28S-40.500000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-82-28S-40.500000Y
SIT1602BI-82-28S-40.500000Y
SIT1602BI-82-28S-40.500000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.8V, 4
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-82-28S-40.500000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-82-28S-40.500000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-82-28S-40.500000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-82-28S-40.500000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-82-28S-40.500000Y?
BFC236653223 BFC236653223 Vishay BC Components, CAP FILM 0.022UF 10% 400VDC RAD, Radial, * 查看
C0805C271J5GALTU C0805C271J5GALTU KEMET, CAP CER 270PF 50V NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
C0805C473G3GAC7800 C0805C473G3GAC7800 KEMET, CAP CER 0.047UF 25V NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
CGJ3E2C0G1H391J080AA CGJ3E2C0G1H391J080AA TDK Corporation, CAP CER 390PF 50V C0G 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
RNC55H28R7FSBSL RNC55H28R7FSBSL Vishay Dale, RES 28.7 OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
MCU08050D1522BP500 MCU08050D1522BP500 Vishay Beyschlag, RES SMD 15.2K OHM 0.1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
SWT-0.68-39 SWT-0.68-39 Amgis, LLC, FIXED IND 39UH 680MA 300 MOHM TH, Radial, * 查看
AFD50-12-8SN-6140 AFD50-12-8SN-6140 TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG FMALE 8POS PNL MT, -, * 查看
ECC28DCMI-S288 ECC28DCMI-S288 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100, -, * 查看
PBA600F-36 PBA600F-36 Cosel USA, Inc., AC/DC CONVERTER 36V 600W, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-82-28S-40.500000Y
D# SIT1602BI-82-28S-40.500000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 40.5MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-82-28S-40.500000Y)
SIT1602BI-82-28S-40.500000Y
D# 1473-SIT1602BI-82-28S-40.500000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 40.5000MHZ H/LV-CMOS