购买 SIT1602BI-82-28N-35.840000X | SIT1602BI-82-28N-35.840000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-82-28N-35.840000X
SIT1602BI-82-28N-35.840000X
SIT1602BI-82-28N-35.840000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-82-28N-35.840000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-82-28N-35.840000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-82-28N-35.840000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-82-28N-35.840000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-82-28N-35.840000X?
SIT1602BI-11-25N-40.000000E SIT1602BI-11-25N-40.000000E SiTime, -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.5V, 4, -, * 查看
445A32E13M00000 445A32E13M00000 CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 13.0000MHZ 20PF SMD, 2-SMD, No Lead, * 查看
ECW-FA2J104J4 ECW-FA2J104J4 Panasonic Electronic Components, CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RADIAL, Radial, * 查看
1206Y6300333KXR 1206Y6300333KXR Knowles Syfer, CAP CER 0.033UF 630V X7R 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
hot1N5819 1N5819 STMicroelectronics, DIODE SCHOTTKY 40V 1A DO41, DO-204AL, DO-41, Axial, * 查看