购买 SIT1602BI-82-28E-35.840000Y | SIT1602BI-82-28E-35.840000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-82-28E-35.840000Y
SIT1602BI-82-28E-35.840000Y
SIT1602BI-82-28E-35.840000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-82-28E-35.840000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-82-28E-35.840000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-82-28E-35.840000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-82-28E-35.840000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-82-28E-35.840000Y?
SIT1602BC-71-30S-33.330000D SIT1602BC-71-30S-33.330000D SiTime, -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 3.0V, 3, -, * 查看
SIT1602AC-33-28E-12.000000Y SIT1602AC-33-28E-12.000000Y SiTime, OSC XO 2.8V 12MHZ OE, 4-SMD, No Lead, * 查看
C917U240JYNDBAWL35 C917U240JYNDBAWL35 KEMET, CAP CER 24PF 400VAC C0G/NP0 RAD, Radial, Disc, * 查看
600L5R1AW200T 600L5R1AW200T American Technical Ceramics, CAP CER 5.1PF 200V NP0 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
MAX6310UK26D2-T MAX6310UK26D2-T Maxim Integrated, IC PROGRAM 2.630V RESET SOT23-5, SC-74A, SOT-753, * 查看
FT25C16A-USR-T FT25C16A-USR-T Fremont Micro Devices USA, IC EEPROM 16KBIT 20MHZ 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
SMD1812P260TSA SMD1812P260TSA Littelfuse Inc., FUSE RESETTABLE 2.6A 6V 1812, 1812 (4532 Metric), Concave, * 查看
CMF55110K00BEEK CMF55110K00BEEK Vishay Dale, RES 110K OHM 1/2W .1% AXIAL, Axial, * 查看
TJ0551520000G TJ0551520000G Amphenol Anytek, TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5.08MM, -, * 查看
ECC15DPFI ECC15DPFI Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-82-28E-35.840000Y
D# SIT1602BI-82-28E-35.840000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 35.84MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-82-28E-35.840000Y)
SIT1602BI-82-28E-35.840000Y
D# 1473-SIT1602BI-82-28E-35.840000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 35.8400MHZ H/LV-CMOS