购买 SIT1602BI-82-28E-32.768000X | SIT1602BI-82-28E-32.768000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-82-28E-32.768000X
SIT1602BI-82-28E-32.768000X
SIT1602BI-82-28E-32.768000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-82-28E-32.768000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-82-28E-32.768000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-82-28E-32.768000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-82-28E-32.768000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-82-28E-32.768000X?
SIT8209AI-31-18E-133.333330X SIT8209AI-31-18E-133.333330X SiTime, -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 1.8V, 1, -, * 查看
B32651A7682K000 B32651A7682K000 EPCOS (TDK), CAP FILM 6800PF 10% 1.25KVDC RAD, Radial, * 查看
1EZ140D2E3/TR8 1EZ140D2E3/TR8 Microsemi Corporation, DIODE ZENER 140V 1W DO204AL, DO-204AL, DO-41, Axial, * 查看
SN74LVTH373DW SN74LVTH373DW Texas Instruments, IC OCTAL LATCH TRI-STATE 20SOIC, 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
RWR80SR825FSRSL RWR80SR825FSRSL Vishay Dale, RES 0.825 OHM 2W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RWR80S3161BRS73 RWR80S3161BRS73 Vishay Dale, RES 3.16K OHM 2W 0.1% WW AXIAL, Axial, * 查看
TNPW120616K2BEEA TNPW120616K2BEEA Vishay Dale, RES SMD 16.2K OHM 0.1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
AC0603FR-074R22L AC0603FR-074R22L Yageo, RES SMD 4.22 OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
HBC44DRTN HBC44DRTN Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-82-28E-32.768000X
D# SIT1602BI-82-28E-32.768000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-82-28E-32.768000X)
SIT1602BI-82-28E-32.768000X
D# 1473-SIT1602BI-82-28E-32.768000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ H/LV-CMOS