购买 SIT1602BI-82-25S-33.333000X | SIT1602BI-82-25S-33.333000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-82-25S-33.333000X
SIT1602BI-82-25S-33.333000X
SIT1602BI-82-25S-33.333000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-82-25S-33.333000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-82-25S-33.333000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-82-25S-33.333000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-82-25S-33.333000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-82-25S-33.333000X?
SIT1602BI-81-30S-30.000000X SIT1602BI-81-30S-30.000000X SiTime, -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.0V, 3, -, * 查看
MR065C564JAA MR065C564JAA AVX Corporation, CAP CER 0.56UF 50V X7R RADIAL, Radial, * 查看
TN80960SA16 TN80960SA16 Intel, IC MPU I960 16MHZ 84PLCC, 84-LCC (J-Lead), * 查看
LR2010-R20FW LR2010-R20FW TT Electronics/Welwyn, RES SMD 0.2 OHM 1% 1W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
1034840000 1034840000 Weidmuller, TERM BLOCK HDR 8POS VERT 3.81MM, -, * 查看
66925-511 66925-511 Amphenol FCI, CONN RCPT 22POS T/H R/A GOLD, -, * 查看