购买 SIT1602BI-82-25N-33.330000Y | SIT1602BI-82-25N-33.330000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-82-25N-33.330000Y
SIT1602BI-82-25N-33.330000Y
SIT1602BI-82-25N-33.330000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-82-25N-33.330000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-82-25N-33.330000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-82-25N-33.330000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-82-25N-33.330000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-82-25N-33.330000Y?
SIT1602BC-22-XXN-30.000000G SIT1602BC-22-XXN-30.000000G SiTime, -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.25V-3, -, * 查看
0805J0500183KXT 0805J0500183KXT Knowles Syfer, CAP CER 0.018UF 50V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
hotTPS75225QPWPRQ1 TPS75225QPWPRQ1 Texas Instruments, IC REG LINEAR 2.5V 2A 20HTSSOP, 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad, * 查看
STM817MM6E STM817MM6E STMicroelectronics, IC SUPERVISOR SWITCH OVER 8-SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
160R-471GS 160R-471GS API Delevan Inc., FIXED IND 470NH 835MA 180 MOHM, 2-SMD, * 查看
SFM210-LPPE-D45-ST-BK SFM210-LPPE-D45-ST-BK Sullins Connector Solutions, CONN HEADER 1MM 90POS, -, * 查看
9R9500-01-20-RK 9R9500-01-20-RK 3M, CONN HEADER 20POS R/A .100" TIN, -, * 查看
ESM12DRSI ESM12DRSI Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.156, -, * 查看
VI-J7P-CY-F1 VI-J7P-CY-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W, Half Brick, * 查看
RP10-2412DAW/P-HC RP10-2412DAW/P-HC Recom Power, CONV DC/DC 10W 9-36VIN +/-12VOUT, 6-DIP Module, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-82-25N-33.330000Y
D# SIT1602BI-82-25N-33.330000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-82-25N-33.330000Y)
SIT1602BI-82-25N-33.330000Y
D# 1473-SIT1602BI-82-25N-33.330000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3300MHZ H/LV-CMOS