购买 SIT1602BI-82-25E-33.333300T | SIT1602BI-82-25E-33.333300T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-82-25E-33.333300T
SIT1602BI-82-25E-33.333300T
SIT1602BI-82-25E-33.333300T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.5V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-82-25E-33.333300T Packaging
Insepction
SIT1602BI-82-25E-33.333300T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-82-25E-33.333300T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-82-25E-33.333300T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-82-25E-33.333300T?
ASG-D-V-B-491.520MHZ-T ASG-D-V-B-491.520MHZ-T Abracon LLC, OSC VCXO 491.52MHZ LVDS SMD, 6-SMD, No Lead, * 查看
1812Y0630473MDT 1812Y0630473MDT Knowles Syfer, CAP CER 0.047UF 63V X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
MCP1727T-3302E/MF MCP1727T-3302E/MF Microchip Technology, IC REG LINEAR 3.3V 1.5A 8DFN, 8-VDFN Exposed Pad, * 查看
hotXC17256ELPD8C XC17256ELPD8C Xilinx Inc., IC 3V SER CFG PROM 256K 8-DIP, 8-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
43F6K0 43F6K0 Ohmite, RES 6K OHM 3W 1% AXIAL, Axial, * 查看