购买 SIT1602BI-82-18S-62.500000X | SIT1602BI-82-18S-62.500000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-82-18S-62.500000X
SIT1602BI-82-18S-62.500000X
SIT1602BI-82-18S-62.500000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 1.8V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-82-18S-62.500000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-82-18S-62.500000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-82-18S-62.500000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-82-18S-62.500000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-82-18S-62.500000X?
ABM12W-37.0000MHZ-8-J2Z-T3 ABM12W-37.0000MHZ-8-J2Z-T3 Abracon LLC, CRYSTAL 37.0MHZ 8PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
M39014/22-0574 M39014/22-0574 AVX Corporation, CAP CER 2700PF 100V NP0 2-DIP, 2-DIP, * 查看
ELXS3B1VSN391MP50S ELXS3B1VSN391MP50S United Chemi-Con, CAP ALUM 390UF 20% 315V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
BZT52H-C15,115 BZT52H-C15,115 Nexperia USA Inc., DIODE ZENER 15V 375MW SOD123F, SOD-123F, * 查看
ISL6209CB-T ISL6209CB-T Intersil, IC MOSFET DRVR SYNC BUCK 8-SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
RT0402CRD0782K5L RT0402CRD0782K5L Yageo, RES SMD 82.5K OHM 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
PTN0805K5R90FST1 PTN0805K5R90FST1 Vishay Thin Film, RES 5.9 OHM 0.1% 1/5W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
PT00CP-8-2S PT00CP-8-2S Amphenol Industrial Operations, CONN RCPT 2POS WALL MNT SKT, -, * 查看
V72C12T150BF3 V72C12T150BF3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W, Quarter Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-82-18S-62.500000X
D# SIT1602BI-82-18S-62.500000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 62.5MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-82-18S-62.500000X)
SIT1602BI-82-18S-62.500000X
D# 1473-SIT1602BI-82-18S-62.500000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 62.5000MHZ H/LV-CMOS