购买 SIT1602BI-82-18S-37.500000Y | SIT1602BI-82-18S-37.500000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-82-18S-37.500000Y
SIT1602BI-82-18S-37.500000Y
SIT1602BI-82-18S-37.500000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-82-18S-37.500000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-82-18S-37.500000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-82-18S-37.500000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-82-18S-37.500000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-82-18S-37.500000Y?
B43866C2686M B43866C2686M EPCOS (TDK), CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL, Radial, Can, * 查看
BZX55A15-TAP BZX55A15-TAP Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE ZENER 15V 500MW DO35, DO-204AH, DO-35, Axial, * 查看
RNC50J1472DSB14 RNC50J1472DSB14 Vishay Dale, RES 14.7K OHM 1/10W .5% AXIAL, Axial, * 查看
CRGV2512F121K CRGV2512F121K TE Connectivity Passive Product, RES SMD 121K OHM 1% 1W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
SP1008-393J SP1008-393J API Delevan Inc., FIXED IND 39UH 150MA 5.3 OHM SMD, Nonstandard, * 查看
10128793-001RLF 10128793-001RLF Amphenol FCI, CONN M.2 FEMALE 67POS 0.020 GOLD, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-82-18S-37.500000Y
D# SIT1602BI-82-18S-37.500000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 37.5MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-82-18S-37.500000Y)
SIT1602BI-82-18S-37.500000Y
D# 1473-SIT1602BI-82-18S-37.500000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 37.5000MHZ H/LV-CMOS