购买 SIT1602BI-82-18S-33.333300Y | SIT1602BI-82-18S-33.333300Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-82-18S-33.333300Y
SIT1602BI-82-18S-33.333300Y
SIT1602BI-82-18S-33.333300Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 1.8V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-82-18S-33.333300Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-82-18S-33.333300Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-82-18S-33.333300Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-82-18S-33.333300Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-82-18S-33.333300Y?
SIT1602BC-12-18E-18.432000G SIT1602BC-12-18E-18.432000G SiTime, -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 1.8V, 1, -, * 查看
0603J0635P60BFT 0603J0635P60BFT Knowles Syfer, CAP CER 5.6PF 63V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
BD4946G-TR BD4946G-TR Rohm Semiconductor, IC RESET CMOS 4.6V 5SSOP, SC-74A, SOT-753, * 查看
PSM500JB-180R PSM500JB-180R Yageo, RES 180 OHM 5W 5% RADIAL, Radial, * 查看
RT2512FKE0735R7L RT2512FKE0735R7L Yageo, RES SMD 35.7 OHM 1% 3/4W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
CDRH10D68NP-150MC CDRH10D68NP-150MC Sumida America Components Inc., FIXED IND 15UH 3.6A 34.5 MOHM, Nonstandard, * 查看
19412100722 19412100722 HARTING, CONN HOOD CPLNG BOTTOM SZ10B M32, -, * 查看
TVS06RK-23-21SC TVS06RK-23-21SC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG FMALE 21POS GOLD CRIMP, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-82-18S-33.333300Y
D# SIT1602BI-82-18S-33.333300Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3333MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-82-18S-33.333300Y)
SIT1602BI-82-18S-33.333300Y
D# 1473-SIT1602BI-82-18S-33.333300Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3333MHZ H/LV-CMOS