购买 SIT1602BI-82-18S-33.333000X | SIT1602BI-82-18S-33.333000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-82-18S-33.333000X
SIT1602BI-82-18S-33.333000X
SIT1602BI-82-18S-33.333000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-82-18S-33.333000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-82-18S-33.333000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-82-18S-33.333000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-82-18S-33.333000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-82-18S-33.333000X?
SIT1602BI-82-33E-19.200000X SIT1602BI-82-33E-19.200000X SiTime, -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 3.3V, 1, -, * 查看
hotBTB24-800CWRG BTB24-800CWRG STMicroelectronics, TRIAC ALTERNISTOR 800V TO220AB, TO-220-3, * 查看
CKM13EFW01-005 CKM13EFW01-005 NKK Switches, SWITCH KEYLOCK 3POS SPDT 3A 250V, -, * 查看
RLR05C5110FSRSL RLR05C5110FSRSL Vishay Dale, RES 511 OHM 1% 1/8W AXIAL, Axial, * 查看
68908-020 68908-020 Amphenol FCI, 68908-20-LU JUMP HEADER, -, * 查看
GTS020R-36-10S(A24) GTS020R-36-10S(A24) Amphenol Industrial Operations, CONN RCPT 48POS BOX MNT SKT, -, * 查看
M83723/73W2443N-LC M83723/73W2443N-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT, -, * 查看
GCB106DHAS-S621 GCB106DHAS-S621 Sullins Connector Solutions, CONN MCA FMALE 212POS 0.050 GOLD, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-82-18S-33.333000X
D# SIT1602BI-82-18S-33.333000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.333MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-82-18S-33.333000X)
SIT1602BI-82-18S-33.333000X
D# 1473-SIT1602BI-82-18S-33.333000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3330MHZ H/LV-CMOS