购买 SIT1602BI-82-18S-24.576000Y | SIT1602BI-82-18S-24.576000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-82-18S-24.576000Y
SIT1602BI-82-18S-24.576000Y
SIT1602BI-82-18S-24.576000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 1.8V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-82-18S-24.576000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-82-18S-24.576000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-82-18S-24.576000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-82-18S-24.576000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-82-18S-24.576000Y?
SIT9120AI-2B3-XXS133.330000G SIT9120AI-2B3-XXS133.330000G SiTime, -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.25V-3, 6-SMD, No Lead, * 查看
RWR82SR100FRB12 RWR82SR100FRB12 Vishay Dale, RES 0.1 OHM 1.5W 1% AXIAL, Axial, * 查看
S4-2K2F1 S4-2K2F1 Riedon, RES SMD 2.2K OHM 1% 2W 4525, 4525 J-Lead, * 查看
0196020012 0196020012 Molex, LLC, CONN QC RCPT/TAB 10-12AWG 0.250, -, * 查看
ABM10DSES ABM10DSES Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.156, -, * 查看
ECC43DCBS-S189 ECC43DCBS-S189 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100, -, * 查看
VE-2T1-CV-S VE-2T1-CV-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-82-18S-24.576000Y
D# SIT1602BI-82-18S-24.576000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 24.576MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-82-18S-24.576000Y)
SIT1602BI-82-18S-24.576000Y
D# 1473-SIT1602BI-82-18S-24.576000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 24.5760MHZ H/LV-CMOS