购买 SIT1602BI-82-18E-33.333300T | SIT1602BI-82-18E-33.333300T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-82-18E-33.333300T
SIT1602BI-82-18E-33.333300T
SIT1602BI-82-18E-33.333300T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 1.8V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-82-18E-33.333300T Packaging
Insepction
SIT1602BI-82-18E-33.333300T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-82-18E-33.333300T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-82-18E-33.333300T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-82-18E-33.333300T?
SIT1602BC-73-33N-74.176000G SIT1602BC-73-33N-74.176000G SiTime, -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 3.3V, 7, -, * 查看
SIT8918AE-33-33E-100.000000T SIT8918AE-33-33E-100.000000T SiTime, OSC MEMS 100.0000MHZ LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
BFC237590478 BFC237590478 Vishay BC Components, CAP FILM 0.03UF 5% 1.6KVDC RAD, Radial, * 查看
06033D105KAT2A 06033D105KAT2A AVX Corporation, CAP CER 1UF 25V X5R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
XPDV2150R-VM-FA XPDV2150R-VM-FA Finisar Corporation, PHOTODETECTOR SINGLE 50 GHZ SING, -, * 查看
RNCF1210DKE2K40 RNCF1210DKE2K40 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 2.4K OHM 0.5% 1/3W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
RUT1608FR200CS RUT1608FR200CS Samsung, RESISTOR 0603 200MOHM 0.125W, -, * 查看
RMCF0201FT56R2 RMCF0201FT56R2 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 56.2 OHM 1% 1/20W 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
0022282318 0022282318 Molex, LLC, KK 100 HDR POL BWR RTAN 31POS, -, * 查看
VI-JWH-MY-F4 VI-JWH-MY-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-82-18E-33.333300T
D# SIT1602BI-82-18E-33.333300T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3333MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-82-18E-33.333300T)
SIT1602BI-82-18E-33.333300T
D# 1473-SIT1602BI-82-18E-33.333300T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3333MHZ H/LV-CMOS